Schedule & Results (Tecumseh-Shoreline Eagles)

PrintOrganization Schedule & Results
Filter Opponents:
Game #DateTimeCategoryTeamOpponentVenueScoreResult
Sep 05 20197:30 PMMJTeam 5 - WhiteTeam 6 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Sep 08 20197:00 AMMNTeam 4 - WhiteTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Sep 08 20198:00 AMMNTeam 1 - GreenTeam 2 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Sep 08 20199:00 AMIPTeam 6 - RedTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Sep 08 201910:00 AMIPTeam 1 - GreenTeam 5 - OrangeTecumseh Arena (Pad A)
Sep 08 201911:00 AMIPTeam 2 - BlackTeam 4 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
Sep 08 20197:00 PMMJTeam 4 - BlueTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Sep 08 20198:30 PMMJTeam 2 - GreenTeam 3 - YellowTecumseh Arena (Pad A)
Sep 12 20197:30 PMMJTeam 2 - GreenTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Sep 14 20192:00 PMPWTeam 2 - YellowTeam 3 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Sep 14 20193:00 PMBATeam 4 - BlueTeam 3 - YellowTecumseh Arena (Pad A)
Sep 14 20194:00 PMPWTeam 4 - BlueTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Sep 14 20194:15 PMBATeam 1 - RedTeam 2 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Sep 15 20197:00 AMMNTeam 1 - GreenTeam 4 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
Sep 15 20198:00 AMMNTeam 2 - BlackTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Sep 15 20199:00 AMIPTeam 2 - BlackTeam 5 - OrangeTecumseh Arena (Pad A)
Sep 15 20199:15 AMPWTeam 4 - BlueTeam 2 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Sep 15 201910:00 AMIPTeam 6 - RedTeam 4 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
Sep 15 201910:15 AMPWTeam 1 - RedTeam 3 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Sep 15 201911:00 AMIPTeam 3 - BlueTeam 1 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Sep 15 201911:15 AMBATeam 1 - RedTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad B)
Sep 15 201912:15 PMBATeam 2 - GreenTeam 3 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Sep 15 20197:00 PMMJTeam 5 - WhiteTeam 3 - YellowTecumseh Arena (Pad A)
Sep 15 20198:30 PMMJTeam 6 - BlackTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
B023Sep 18 20196:20 PM Bantam Major AABelle River CanadiensATC (The Rock)
Sep 19 20197:30 PMMJTeam 4 - BlueTeam 5 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
1Sep 20 201910:00 AM Atom Major AASt. Clair Shores SaintsEssex Sports Complex (Libro Rink)
2Sep 20 20197:15 PM Atom Major AASoo Jr. GreyhoundsCentral Park Athletics (South Rink)
3Sep 21 201910:00 AM Atom Major AAKent CobrasEssex Sports Complex (Shaheen Rink) (Essex)
4Sep 21 20194:40 PM Atom Major AAFlamborough Dundas SabresEssex Sports Complex (Libro Rink)
2Sep 20 20199:40 PM Bantam Minor AAHamilton HuskiesEssex Arena
3Sep 21 201912:20 PM Bantam Minor AASylvania North StarsCentral Park Athletics (South Rink)
MPW085Sep 20 20196:00 PM Peewee Minor AALaSalle SabresTecumseh Arena (Pad A)
MM102Sep 20 20197:30 PM Midget Minor AAEssex RavensTecumseh Arena (Pad A)
MPW020Sep 21 20192:00 PM Peewee Minor AAErie North Shore StormKingsville
AAE62Sep 21 20195:00 PM Atom AEWindsor Jr. SpitfiresTecumseh Arena (Pad A)
PWAE41Sep 21 20196:30 PM Peewee AESouthpoint CapitalsTecumseh Arena (Pad A)
Sep 22 20197:00 AMMNTeam 3 - BlueTeam 1 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Sep 22 20197:15 AMATAtoMc 4 - GreenAtoMc 3 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Sep 22 20198:00 AMMNTeam 4 - WhiteTeam 2 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Sep 22 20198:15 AMATAtoMc 1 - OrangeAtoMc 2 - PurpleTecumseh Arena (Pad B)
Sep 22 20199:00 AMIPTeam 1 - GreenTeam 6 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Sep 22 20199:15 AMPWTeam 3 - GreenTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad B)
Sep 22 201910:00 AMIPTeam 3 - BlueTeam 2 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Sep 22 201910:15 AMPWTeam 2 - YellowTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad B)
Sep 22 201911:00 AMIPTeam 4 - WhiteTeam 5 - OrangeTecumseh Arena (Pad A)
Sep 22 201911:15 AMBATeam 3 - YellowTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad B)
Sep 22 201912:00 PMNOVTeam 2 - TealTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Sep 22 201912:15 PMBATeam 4 - BlueTeam 2 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Sep 22 20191:00 PMNOVTeam 4 - GreyTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Sep 22 20192:00 PM Midget Major AABelle River A Tecumseh Arena (Pad A)
MPW090Sep 22 20195:30 PM Peewee Minor AAKent CobrasTecumseh Arena (Pad A)
PWAE45Sep 22 20195:45 PM Peewee AEBelle River CanadiensTecumseh Arena (Pad B)
Sep 22 20197:00 PMMJTeam 1 - RedTeam 6 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Sep 22 20198:30 PMMJTeam 3 - YellowTeam 2 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
AAE02Sep 26 20195:20 PM Atom AEAmherstburg StarsLibro (A)
Sep 26 20197:15 PM Midget Major AALaSalle Tecumseh Arena (Pad B)
Sep 26 20197:30 PMMJTeam 3 - YellowTeam 6 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
MA084Sep 27 20196:00 PM Atom Minor AAWindsor Jr. SpitfiresTecumseh Arena (Pad A)
B084Sep 27 20197:30 PM Bantam Major AABelle River CanadiensTecumseh Arena (Pad A)
MM062Sep 27 20199:00 PM Midget Minor AALaSalle SabresVollmer (A)
MPW043Sep 28 20192:00 PM Peewee Minor AAKent CobrasThames Campus
AAE76Sep 28 20194:00 PM Atom AEWindsor Jr. SpitfiresAdie Knox
MA026Sep 28 20195:00 PM Atom Minor AAEssex RavensEssex (Libro)
PW086Sep 28 20195:00 PM Peewee Major AALaSalle SabresTecumseh Arena (Pad A)
MB085Sep 28 20196:30 PM Bantam Minor AALaSalle SabresTecumseh Arena (Pad A)
MM095Sep 28 20198:00 PM Midget Minor AABelle River CanadiensTecumseh Arena (Pad A)
B086Sep 28 20198:15 PM Bantam Major AALaSalle SabresTecumseh Arena (Pad B)
Sep 29 20197:00 AMMNTeam 2 - BlackTeam 1 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Sep 29 20197:15 AMATAtoMc 1 - OrangeAtoMc 4 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Sep 29 20198:00 AMMNTeam 3 - BlueTeam 4 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
Sep 29 20198:15 AMATAtoMc 2 - PurpleAtoMc 3 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Sep 29 20199:00 AMIPTeam 3 - BlueTeam 4 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
Sep 29 20199:15 AMPWTeam 1 - RedTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad B)
Sep 29 201910:00 AMIPTeam 5 - OrangeTeam 6 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Sep 29 201910:15 AMPWTeam 3 - GreenTeam 2 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Sep 29 201911:00 AMIPTeam 1 - GreenTeam 2 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Sep 29 201911:15 AMBATeam 2 - GreenTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad B)
Sep 29 201912:00 PMNOVTeam 4 - GreyTeam 2 - TealTecumseh Arena (Pad A)
Sep 29 201912:15 PMBATeam 3 - YellowTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad B)
MB026Sep 29 20191:00 PM Bantam Minor AAErie North Shore StormKingsville
Sep 29 20191:00 PMNOVTeam 1 - RedTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Sep 29 20192:00 PM Midget Major AAErie Tecumseh Arena (Pad A)
AAE30Sep 29 20195:00 PM Atom AEEssex RavensEssex (Libro)
PW085Sep 29 20195:30 PM Peewee Major AAWindsor Jr. SpitfiresTecumseh Arena (Pad A)
Sep 29 20197:00 PMMJTeam 4 - BlueTeam 2 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
BAE42Sep 29 20197:15 PM Bantam AELaSalle SabresTecumseh Arena (Pad B)
Sep 29 20198:30 PMMJTeam 5 - WhiteTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
M081Oct 01 20196:30 PM Midget Major AAKent CobrasTecumseh Arena (Pad A)
Oct 03 20197:30 PMMJTeam 1 - RedTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
MA006Oct 04 20195:45 PM Atom Minor AABelle River CanadiensATC (C)
A085Oct 04 20196:30 PM Atom Major AALaSalle SabresTecumseh Arena (Pad A)
MPW003Oct 04 20197:00 PM Peewee Minor AABelle River CanadiensATC (C)
PWAE17Oct 05 20192:00 PM Peewee AEKent CobrasThames Campus
MA082Oct 05 20195:00 PM Atom Minor AARiverside RangersTecumseh Arena (Pad A)
AAE18Oct 05 20195:15 PM Atom AEBelle River CanadiensATC (Shuren)
PW014Oct 05 20195:30 PM Peewee Major AABelle River CanadiensATC (The Rock)
A017Oct 05 20195:45 PM Atom Major AABelle River CanadiensATC (C)
B020Oct 05 20196:30 PM Bantam Major AABelle River CanadiensATC (Shuren)
MPW088Oct 05 20196:30 PM Peewee Minor AAWindsor Jr. SpitfiresTecumseh Arena (Pad A)
BAE04Oct 05 20197:00 PM Bantam AEBelle River CanadiensATC (C)
MB017Oct 05 20197:00 PM Bantam Minor AABelle River CanadiensATC (The Rock)
MM020Oct 05 20198:45 PM Midget Minor AABelle River CanadiensATC (The Rock)
Oct 06 20197:00 AMMNTeam 3 - BlueTeam 2 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Oct 06 20198:00 AMMNTeam 4 - WhiteTeam 1 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Oct 06 20199:00 AMIPTeam 6 - RedTeam 2 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Oct 06 201910:00 AMIPTeam 4 - WhiteTeam 1 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Oct 06 201911:00 AMIPTeam 5 - OrangeTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Oct 06 201912:00 PMNOVTeam 3 - BlueTeam 4 - GreyTecumseh Arena (Pad A)
Oct 06 20191:00 PMNOVTeam 2 - TealTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
AAE68Oct 06 20192:15 PM Atom AEWindsor Jr. SpitfiresTecumseh Arena (Pad B)
B029Oct 06 20193:30 PM Bantam Major AAErie North Shore StormHarrow
PWAE04Oct 06 20195:30 PM Peewee AEBelle River CanadiensATC (The Rock)
BAE41Oct 06 20195:30 PM Bantam AESouthpoint CapitalsTecumseh Arena (Pad A)
PW088Oct 06 20195:45 PM Peewee Major AARiverside RangersTecumseh Arena (Pad B)
MM049Oct 06 20196:50 PM Midget Minor AAKent CobrasThames Campus
Oct 06 20197:00 PMMJTeam 5 - WhiteTeam 3 - YellowTecumseh Arena (Pad A)
M017Oct 06 20197:00 PM Midget Major AABelle River CanadiensATC (The Rock)
Oct 06 20198:30 PMMJTeam 2 - GreenTeam 6 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
M088Oct 08 20196:30 PM Midget Major AARiverside RangersTecumseh Arena (Pad A)
Oct 10 20197:30 PMMJTeam 5 - WhiteTeam 2 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
AAE61Oct 11 20196:00 PM Atom AEAmherstburg StarsTecumseh Arena (Pad A)
A026Oct 11 20197:10 PM Atom Major AAErie North Shore StormHarrow
MA056Oct 11 20197:30 PM Atom Minor AALaSalle SabresVollmer (A)
MPW084Oct 11 20197:30 PM Peewee Minor AAWindsor Jr. SpitfiresTecumseh Arena (Pad A)
MM080Oct 11 20198:00 PM Midget Minor AASouthpoint CapitalsKinsmen (Highbury Canco)
PWAE37Oct 11 20198:10 PM Peewee AESouthpoint CapitalsKinsmen (Unico)
BAE17Oct 11 20198:25 PM Bantam AEKent CobrasMemorial
AAE47Oct 12 201911:30 AM Atom AEKent CobrasThames Campus
BAE56Oct 12 20191:00 PM Bantam AEWindsor Jr. SpitfiresAdie Knox
PWAE43Oct 12 20195:00 PM Peewee AEWindsor Jr. SpitfiresTecumseh Arena (Pad A)
MA083Oct 12 20195:15 PM Atom Minor AAErie North Shore StormTecumseh Arena (Pad B)
PW087Oct 12 20196:30 PM Peewee Major AAWindsor Jr. SpitfiresTecumseh Arena (Pad A)
A081Oct 12 20196:45 PM Atom Major AASouthpoint CapitalsTecumseh Arena (Pad B)
Oct 13 20197:00 AMMNTeam 2 - BlackTeam 4 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
Oct 13 20197:15 AMATAtoMc 3 - YellowAtoMc 1 - OrangeTecumseh Arena (Pad B)
Oct 13 20198:00 AMMNTeam 1 - GreenTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Oct 13 20198:15 AMATAtoMc 4 - GreenAtoMc 2 - PurpleTecumseh Arena (Pad B)
Oct 13 20199:00 AMIPTeam 5 - OrangeTeam 1 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Oct 13 20199:15 AMPWTeam 3 - GreenTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad B)
Oct 13 201910:00 AMIPTeam 4 - WhiteTeam 2 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Oct 13 201910:15 AMPWTeam 2 - YellowTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad B)
Oct 13 201911:00 AMIPTeam 3 - BlueTeam 6 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Oct 13 201911:15 AMBATeam 3 - YellowTeam 2 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
EX-2Oct 13 201911:40 AM Atom Major AASylvania North StarsWFCU Centre - Grenon Rink
Oct 13 201912:00 PMNOVTeam 1 - RedTeam 4 - GreyTecumseh Arena (Pad A)
Oct 13 201912:15 PMBATeam 4 - BlueTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad B)
Oct 13 20191:00 PMNOVTeam 3 - BlueTeam 2 - TealTecumseh Arena (Pad A)
MM004Oct 13 20192:00 PM Midget Minor AAAmherstburg StarsLibro (A)
MA042Oct 13 20192:30 PM Atom Minor AAKent CobrasThames Campus
AAE08Oct 13 20193:40 PM Atom AEAmherstburg StarsLibro (A)
MPW056Oct 13 20194:50 PM Peewee Minor AALaSalle SabresVollmer (B)
PW083Oct 13 20195:30 PM Peewee Major AAErie North Shore StormTecumseh Arena (Pad A)
PWAE26Oct 13 20196:10 PM Peewee AELaSalle SabresVollmer (B)
Oct 13 20197:00 PMMJTeam 6 - BlackTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Oct 13 20198:30 PMMJTeam 1 - RedTeam 3 - YellowTecumseh Arena (Pad A)
M085Oct 15 20196:30 PM Midget Major AAWindsor Jr. SpitfiresTecumseh Arena (Pad A)
Oct 17 20197:30 PMMJTeam 4 - BlueTeam 3 - YellowTecumseh Arena (Pad A)
A087Oct 18 20196:00 PM Atom Major AABelle River CanadiensTecumseh Arena (Pad A)
PW099Oct 18 20196:00 PM Peewee Major AAWindsor Jr. SpitfiresAdie Knox
MA052Oct 18 20196:30 PM Atom Minor AALaSalle SabresVollmer (A)
B083Oct 18 20197:30 PM Bantam Major AARiverside RangersTecumseh Arena (Pad A)
MM058Oct 18 20199:00 PM Midget Minor AALaSalle SabresVollmer (A)
PW003Oct 19 20194:00 PM Peewee Major AAAmherstburg StarsLibro (A)
PWAE49Oct 19 20196:45 PM Peewee AEBelle River CanadiensTecumseh Arena (Pad B)
M036Oct 19 20197:30 PM Midget Major AAErie North Shore StormHarrow
MM101Oct 19 20198:00 PM Midget Minor AARiverside RangersTecumseh Arena (Pad A)
Oct 20 20197:00 AMMNTeam 4 - WhiteTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Oct 20 20197:15 AMATAtoMc 4 - GreenAtoMc 3 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Oct 20 20198:00 AMMNTeam 1 - GreenTeam 2 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Oct 20 20198:15 AMATAtoMc 1 - OrangeAtoMc 2 - PurpleTecumseh Arena (Pad B)
Oct 20 20199:00 AMIPTeam 4 - WhiteTeam 6 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Oct 20 20199:15 AMPWTeam 4 - BlueTeam 3 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Oct 20 201910:00 AMIPTeam 1 - GreenTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Oct 20 201910:15 AMPWTeam 1 - RedTeam 2 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Oct 20 201911:00 AMIPTeam 5 - OrangeTeam 2 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Oct 20 201911:15 AMBATeam 4 - BlueTeam 3 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Oct 20 201912:00 PMNOVTeam 4 - GreyTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Oct 20 201912:15 PMBATeam 1 - RedTeam 2 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Oct 20 20191:00 PMNOVTeam 1 - RedTeam 2 - TealTecumseh Arena (Pad A)
MPW095Oct 20 20195:30 PM Peewee Minor AAWindsor Jr. SpitfiresAdie Knox
BAE43Oct 20 20195:45 PM Bantam AEWindsor Jr. SpitfiresTecumseh Arena (Pad B)
Oct 20 20197:00 PMMJTeam 2 - GreenTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
MB084Oct 20 20197:15 PM Bantam Minor AAWindsor Jr. SpitfiresTecumseh Arena (Pad B)
Oct 20 20198:30 PMMJTeam 6 - BlackTeam 5 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
M091Oct 22 20196:30 PM Midget Major AABelle River CanadiensTecumseh Arena (Pad A)
MB008Oct 22 20196:30 PM Bantam Minor AAAmherstburg StarsLibro (A)
Oct 24 20197:30 PMMJTeam 6 - BlackTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
A089Oct 25 20196:30 PM Atom Major AALaSalle SabresTecumseh Arena (Pad A)
M093Oct 25 20197:00 PM Midget Major AAWindsor Jr. SpitfiresAdie Knox
MB071Oct 25 20197:10 PM Bantam Minor AARiverside RangersWFCU (AM 800)
AAE63Oct 26 20195:00 PM Atom AELaSalle SabresTecumseh Arena (Pad A)
MA088Oct 26 20195:15 PM Atom Minor AAWindsor Jr. SpitfiresTecumseh Arena (Pad B)
PW081Oct 26 20196:30 PM Peewee Major AAKent CobrasTecumseh Arena (Pad A)
B087Oct 26 20198:00 PM Bantam Major AAWindsor Jr. SpitfiresTecumseh Arena (Pad A)
MB082Oct 26 20198:15 PM Bantam Minor AAErie North Shore StormTecumseh Arena (Pad B)
M066Oct 26 20199:00 PM Midget Major AALaSalle SabresVollmer (B)
Oct 27 20197:00 AMMNTeam 1 - GreenTeam 4 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
Oct 27 20197:15 AMATAtoMc 1 - OrangeAtoMc 4 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Oct 27 20198:00 AMMNTeam 2 - BlackTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Oct 27 20198:15 AMATAtoMc 2 - PurpleAtoMc 3 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Oct 27 20199:00 AMIPTeam 2 - BlackTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Oct 27 20199:15 AMPWTeam 1 - RedTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad B)
Oct 27 201910:00 AMIPTeam 5 - OrangeTeam 4 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
Oct 27 201910:15 AMPWTeam 2 - YellowTeam 3 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Oct 27 201911:00 AMIPTeam 6 - RedTeam 1 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Oct 27 201911:15 AMBATeam 1 - RedTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad B)
Oct 27 201912:00 PMNOVTeam 1 - RedTeam 4 - GreyTecumseh Arena (Pad A)
Oct 27 201912:15 PMBATeam 2 - GreenTeam 3 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Oct 27 20191:00 PMNOVTeam 2 - TealTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
AAE65Oct 27 20192:15 PM Atom AEEssex RavensTecumseh Arena (Pad B)
MA090Oct 27 20193:45 PM Atom Minor AAKent CobrasTecumseh Arena (Pad B)
MB051Oct 27 20195:00 PM Bantam Minor AAKent CobrasTilbury
B046Oct 27 20195:10 PM Bantam Major AAKent CobrasThames Campus
BAE46Oct 27 20195:15 PM Bantam AELaSalle SabresTecumseh Arena (Pad B)
PWAE44Oct 27 20195:30 PM Peewee AEKent CobrasTecumseh Arena (Pad A)
A003Oct 27 20196:30 PM Atom Major AAAmherstburg StarsLibro (A)
M051Oct 27 20196:35 PM Midget Major AAKent CobrasTilbury
Oct 27 20197:00 PMMJTeam 2 - GreenTeam 3 - YellowTecumseh Arena (Pad A)
Oct 27 20198:30 PMMJTeam 5 - WhiteTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
B008Oct 31 20196:00 PM Bantam Major AAAmherstburg StarsLibro (A)
Oct 31 20197:30 PMMJTeam 2 - GreenTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
AAE67Nov 01 20196:00 PM Atom AEAmherstburg StarsTecumseh Arena (Pad A)
A075Nov 01 20196:30 PM Atom Major AASouthpoint CapitalsKinsmen (Highbury Canco)
B092Nov 01 20197:30 PM Bantam Major AAKent CobrasTecumseh Arena (Pad A)
MM046Nov 01 20199:00 PM Midget Minor AAKent CobrasThames Campus
AAE41Nov 02 201912:45 PM Atom AEKent CobrasThames Campus
B102Nov 02 20193:00 PM Bantam Major AAWindsor Jr. SpitfiresAdie Knox
MA010Nov 02 20195:15 PM Atom Minor AABelle River CanadiensATC (Shuren)
A018Nov 02 20195:30 PM Atom Major AABelle River CanadiensATC (The Rock)
MB081Nov 02 20196:30 PM Bantam Minor AAKent CobrasTecumseh Arena (Pad A)
MM093Nov 02 20198:00 PM Midget Minor AALaSalle SabresTecumseh Arena (Pad A)
M070Nov 02 20199:00 PM Midget Major AARiverside RangersWFCU (AM 800)
Nov 03 20197:00 AMMNTeam 3 - BlueTeam 1 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Nov 03 20197:15 AMATAtoMc 3 - YellowAtoMc 1 - OrangeTecumseh Arena (Pad B)
Nov 03 20198:00 AMMNTeam 4 - WhiteTeam 2 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Nov 03 20198:15 AMATAtoMc 4 - GreenAtoMc 2 - PurpleTecumseh Arena (Pad B)
Nov 03 20199:00 AMIPTeam 6 - RedTeam 5 - OrangeTecumseh Arena (Pad A)
Nov 03 20199:15 AMPWTeam 3 - GreenTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad B)
Nov 03 201910:00 AMIPTeam 2 - BlackTeam 1 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Nov 03 201910:15 AMPWTeam 4 - BlueTeam 2 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Nov 03 201911:00 AMIPTeam 4 - WhiteTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Nov 03 201911:15 AMBATeam 3 - YellowTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad B)
Nov 03 201912:00 PMNOVTeam 3 - BlueTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Nov 03 201912:15 PMBATeam 4 - BlueTeam 2 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Nov 03 20191:00 PMNOVTeam 4 - GreyTeam 2 - TealTecumseh Arena (Pad A)
A084Nov 03 20195:30 PM Atom Major AAWindsor Jr. SpitfiresTecumseh Arena (Pad A)
MA087Nov 03 20195:45 PM Atom Minor AABelle River CanadiensTecumseh Arena (Pad B)
Nov 03 20197:00 PMMJTeam 1 - RedTeam 5 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
MPW086Nov 03 20197:15 PM Peewee Minor AAEssex RavensTecumseh Arena (Pad B)
Nov 03 20198:30 PMMJTeam 6 - BlackTeam 3 - YellowTecumseh Arena (Pad A)
M092Nov 05 20196:30 PM Midget Major AABelle River CanadiensTecumseh Arena (Pad A)
Nov 07 20197:30 PMMJTeam 3 - YellowTeam 5 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
AAE66Nov 08 20196:00 PM Atom AEBelle River CanadiensTecumseh Arena (Pad A)
PW063Nov 08 20197:30 PM Peewee Major AALaSalle SabresVollmer (A)
MM104Nov 08 20197:30 PM Midget Minor AAKent CobrasTecumseh Arena (Pad A)
PWAE32Nov 08 20198:10 PM Peewee AESouthpoint CapitalsKinsmen (Unico)
MPW082Nov 09 20195:00 PM Peewee Minor AARiverside RangersTecumseh Arena (Pad A)
BAE60Nov 09 20195:00 PM Bantam AEWindsor Jr. SpitfiresAdie Knox
PWAE50Nov 09 20196:30 PM Peewee AEWindsor Jr. SpitfiresTecumseh Arena (Pad A)
Nov 10 20197:00 AMMNTeam 2 - BlackTeam 1 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Nov 10 20197:15 AMATAtoMc 2 - PurpleAtoMc 1 - OrangeTecumseh Arena (Pad B)
Nov 10 20198:00 AMMNTeam 3 - BlueTeam 4 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
Nov 10 20198:15 AMATAtoMc 3 - YellowAtoMc 4 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Nov 10 20199:00 AMIPTeam 1 - GreenTeam 4 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
Nov 10 20199:15 AMPWTeam 2 - YellowTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad B)
Nov 10 201910:00 AMIPTeam 3 - BlueTeam 5 - OrangeTecumseh Arena (Pad A)
Nov 10 201910:15 AMPWTeam 3 - GreenTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad B)
Nov 10 201911:00 AMIPTeam 2 - BlackTeam 6 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Nov 10 201911:15 AMBATeam 2 - GreenTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad B)
Nov 10 201912:00 PMNOVTeam 2 - TealTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Nov 10 201912:15 PMBATeam 3 - YellowTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad B)
Nov 10 20191:00 PMNOVTeam 3 - BlueTeam 4 - GreyTecumseh Arena (Pad A)
MPW087Nov 10 20194:15 PM Peewee Minor AABelle River CanadiensTecumseh Arena (Pad B)
BAE47Nov 10 20195:30 PM Bantam AESouthpoint CapitalsTecumseh Arena (Pad A)
PW092Nov 10 20195:45 PM Peewee Major AABelle River CanadiensTecumseh Arena (Pad B)
PWAE22Nov 10 20196:10 PM Peewee AELaSalle SabresVollmer (B)
Nov 10 20197:00 PMMJTeam 6 - BlackTeam 2 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
MB088Nov 10 20197:15 PM Bantam Minor AARiverside RangersTecumseh Arena (Pad B)
Nov 10 20198:30 PMMJTeam 4 - BlueTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
A091Nov 14 20197:15 PM Atom Major AABelle River CanadiensTecumseh Arena (Pad B)
Nov 14 20197:30 PMMJTeam 4 - BlueTeam 6 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
MPW091Nov 15 20197:00 PM Peewee Minor AABelle River CanadiensTecumseh Arena (Pad A)
PW059Nov 15 20197:30 PM Peewee Major AALaSalle SabresVollmer (A)
A095Nov 15 20197:45 PM Atom Major AAWindsor Jr. SpitfiresCapri Pizzeria RC (A)
Nov 16 20192:00 PMBATeam 3 - YellowTeam 2 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
PW054Nov 16 20192:00 PM Peewee Major AAKent CobrasThames Campus
Nov 16 20193:00 PMBATeam 4 - BlueTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
A082Nov 16 20196:30 PM Atom Major AARiverside RangersTecumseh Arena (Pad A)
BAE49Nov 16 20197:45 PM Bantam AEBelle River CanadiensTecumseh Arena (Pad B)
B085Nov 16 20198:00 PM Bantam Major AAErie North Shore StormTecumseh Arena (Pad A)
M063Nov 16 20199:00 PM Midget Major AALaSalle SabresVollmer (B)
Nov 17 20197:00 AMMNTeam 3 - BlueTeam 2 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Nov 17 20197:15 AMATAtoMc 3 - YellowAtoMc 2 - PurpleTecumseh Arena (Pad B)
Nov 17 20198:00 AMMNTeam 4 - WhiteTeam 1 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Nov 17 20198:15 AMATAtoMc 4 - GreenAtoMc 1 - OrangeTecumseh Arena (Pad B)
Nov 17 20199:00 AMIPTeam 1 - GreenTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Nov 17 20199:15 AMPWTeam 3 - GreenTeam 2 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Nov 17 201910:00 AMIPTeam 5 - OrangeTeam 2 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Nov 17 201910:15 AMPWTeam 4 - BlueTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad B)
Nov 17 201911:00 AMIPTeam 6 - RedTeam 4 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
Nov 17 201911:15 AMBATeam 2 - GreenTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad B)
Nov 17 201912:00 PMNOVTeam 3 - BlueTeam 2 - TealTecumseh Arena (Pad A)
Nov 17 201912:15 PMBATeam 1 - RedTeam 3 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Nov 17 20191:00 PMNOVTeam 4 - GreyTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
MA086Nov 17 20192:15 PM Atom Minor AAEssex RavensTecumseh Arena (Pad B)
BAE48Nov 17 20195:45 PM Bantam AEKent CobrasTecumseh Arena (Pad B)
Nov 17 20197:00 PMMJTeam 3 - YellowTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Nov 17 20198:30 PMMJTeam 2 - GreenTeam 5 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
M082Nov 19 20196:30 PM Midget Major AAErie North Shore StormTecumseh Arena (Pad A)
MA060Nov 21 20197:30 PM Atom Minor AARiverside RangersWFCU (Green Shield)
Nov 21 20197:30 PMMJTeam 1 - RedTeam 2 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
MPW099Nov 22 20196:00 PM Peewee Minor AAWindsor Jr. SpitfiresAdie Knox
A099Nov 22 20197:45 PM Atom Major AAWindsor Jr. SpitfiresCapri Pizzeria RC (A)
B067Nov 22 20198:00 PM Bantam Major AALaSalle SabresVollmer (B)
MM066Nov 22 20198:50 PM Midget Minor AARiverside RangersWFCU (AM 800)
MM128Nov 23 20191:00 PM Midget Minor AAWindsor Jr. Spitfires 'A'Adie Knox
M099Nov 23 20195:00 PM Midget Major AAWindsor Jr. SpitfiresAdie Knox
MA081Nov 23 20195:00 PM Atom Minor AASouthpoint CapitalsTecumseh Arena (Pad A)
A083Nov 23 20195:15 PM Atom Major AAAmherstburg StarsTecumseh Arena (Pad B)
PW070Nov 23 20195:55 PM Peewee Major AARiverside RangersWFCU (AM 800)
AAE69Nov 23 20196:30 PM Atom AELaSalle SabresTecumseh Arena (Pad A)
MPW092Nov 23 20196:45 PM Peewee Minor AAKent CobrasTecumseh Arena (Pad B)
BAE22Nov 23 20197:20 PM Bantam AELaSalle SabresVollmer (B)
B082Nov 23 20198:00 PM Bantam Major AAAmherstburg StarsTecumseh Arena (Pad A)
MM092Nov 23 20198:15 PM Midget Minor AAWindsor Jr. SpitfiresTecumseh Arena (Pad B)
Nov 24 20197:00 AMMNTeam 2 - BlackTeam 4 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
Nov 24 20197:15 AMATAtoMc 2 - PurpleAtoMc 4 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Nov 24 20198:00 AMMNTeam 1 - GreenTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Nov 24 20198:15 AMATAtoMc 1 - OrangeAtoMc 3 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Nov 24 20199:00 AMIPTeam 2 - BlackTeam 4 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
Nov 24 20199:15 AMPWTeam 2 - YellowTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad B)
Nov 24 201910:00 AMIPTeam 6 - RedTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Nov 24 201910:15 AMPWTeam 1 - RedTeam 3 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Nov 24 201911:00 AMIPTeam 1 - GreenTeam 5 - OrangeTecumseh Arena (Pad A)
Nov 24 201911:15 AMBATeam 2 - GreenTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad B)
Nov 24 201912:00 PMNOVTeam 2 - TealTeam 4 - GreyTecumseh Arena (Pad A)
Nov 24 201912:15 PMBATeam 3 - YellowTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad B)
Nov 24 20191:00 PMNOVTeam 1 - RedTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
MPW040Nov 24 20193:45 PM Peewee Minor AAKent CobrasThames Campus
BAE50Nov 24 20195:30 PM Bantam AEWindsor Jr. SpitfiresTecumseh Arena (Pad A)
M048Nov 24 20196:35 PM Midget Major AAKent CobrasTilbury
Nov 24 20197:00 PMMJTeam 5 - WhiteTeam 6 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
MB091Nov 24 20197:15 PM Bantam Minor AAWindsor Jr. SpitfiresTecumseh Arena (Pad B)
Nov 24 20198:30 PMMJTeam 3 - YellowTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
M086Nov 26 20196:30 PM Midget Major AALaSalle SabresTecumseh Arena (Pad A)
MA092Nov 28 20197:15 PM Atom Minor AAKent CobrasTecumseh Arena (Pad B)
Nov 28 20197:30 PMMJTeam 1 - RedTeam 5 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
AAE78Nov 29 20196:00 PM Atom AEWindsor Jr. SpitfiresAdie Knox
MPW083Nov 29 20196:30 PM Peewee Minor AAErie North Shore StormTecumseh Arena (Pad A)
B073Nov 29 20197:10 PM Bantam Major AARiverside RangersWFCU (AM 800)
MB087Nov 29 20198:00 PM Bantam Minor AABelle River CanadiensTecumseh Arena (Pad A)
MA089Nov 30 20195:00 PM Atom Minor AALaSalle SabresTecumseh Arena (Pad A)
MPW031Nov 30 20196:30 PM Peewee Minor AAEssex RavensEssex (Libro)
AAE70Nov 30 20196:30 PM Atom AEKent CobrasTecumseh Arena (Pad A)
MB058Nov 30 20197:20 PM Bantam Minor AALaSalle SabresVollmer (B)
PW036Nov 30 20198:00 PM Peewee Major AAEssex RavensEssex (Libro)
B090Nov 30 20198:00 PM Bantam Major AALaSalle SabresTecumseh Arena (Pad A)
Dec 01 20197:00 AMMNTeam 2 - BlackTeam 4 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
Dec 01 20197:15 AMATAtoMc 2 - PurpleAtoMc 4 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Dec 01 20198:00 AMMNTeam 3 - BlueTeam 1 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Dec 01 20198:15 AMATAtoMc 3 - YellowAtoMc 1 - OrangeTecumseh Arena (Pad B)
Dec 01 20199:00 AMIPTeam 6 - RedTeam 5 - OrangeTecumseh Arena (Pad A)
Dec 01 20199:15 AMPWTeam 2 - YellowTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad B)
Dec 01 201910:00 AMIPTeam 2 - BlackTeam 1 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Dec 01 201910:15 AMPWTeam 3 - GreenTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad B)
Dec 01 201911:00 AMIPTeam 4 - WhiteTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Dec 01 201911:15 AMBATeam 3 - YellowTeam 2 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Dec 01 201912:00 PMNOVTeam 2 - TealTeam 4 - GreyTecumseh Arena (Pad A)
Dec 01 201912:15 PMBATeam 1 - RedTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad B)
MA095Dec 01 20191:00 PM Atom Minor AAWindsor Jr. SpitfiresAdie Knox
Dec 01 20191:00 PMNOVTeam 3 - BlueTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
B055Dec 01 20195:00 PM Bantam Major AAKent CobrasTilbury
PW090Dec 01 20195:30 PM Peewee Major AAKent CobrasTecumseh Arena (Pad A)
PWAE09Dec 01 20195:30 PM Peewee AEBelle River CanadiensATC (The Rock)
AAE71Dec 01 20195:45 PM Atom AEEssex RavensTecumseh Arena (Pad B)
MB062Dec 01 20195:50 PM Bantam Minor AALaSalle SabresVollmer (A)
Dec 01 20197:00 PMMJTeam 6 - BlackTeam 3 - YellowTecumseh Arena (Pad A)
Dec 01 20198:30 PMMJTeam 4 - BlueTeam 2 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
M087Dec 03 20196:30 PM Midget Major AAWindsor Jr. SpitfiresTecumseh Arena (Pad A)
MB018Dec 05 20197:15 PM Bantam Minor AABelle River CanadiensATC (Shuren)
Dec 05 20197:30 PMMJTeam 3 - YellowTeam 2 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
BAE32Dec 06 20196:30 PM Bantam AESouthpoint CapitalsKinsmen (Highbury Canco)
MM096Dec 06 20197:30 PM Midget Minor AAWindsor Jr. SpitfiresTecumseh Arena (Pad A)
PWAE60Dec 07 20192:30 PM Peewee AEWindsor Jr. SpitfiresAdie Knox
A090Dec 07 20196:30 PM Atom Major AAKent CobrasTecumseh Arena (Pad A)
MB086Dec 07 20196:45 PM Bantam Minor AAKent CobrasTecumseh Arena (Pad B)
B091Dec 07 20198:00 PM Bantam Major AAWindsor Jr. SpitfiresTecumseh Arena (Pad A)
MM099Dec 07 20198:15 PM Midget Minor AABelle River CanadiensTecumseh Arena (Pad B)
Dec 08 20197:00 AMMNTeam 3 - BlueTeam 2 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Dec 08 20197:15 AMATAtoMc 3 - YellowAtoMc 2 - PurpleTecumseh Arena (Pad B)
Dec 08 20198:00 AMMNTeam 1 - GreenTeam 4 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
Dec 08 20198:15 AMATAtoMc 1 - OrangeAtoMc 4 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Dec 08 20199:00 AMIPTeam 4 - WhiteTeam 1 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Dec 08 20199:15 AMPWTeam 3 - GreenTeam 2 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Dec 08 201910:00 AMIPTeam 3 - BlueTeam 5 - OrangeTecumseh Arena (Pad A)
Dec 08 201910:15 AMPWTeam 1 - RedTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad B)
Dec 08 201911:00 AMIPTeam 2 - BlackTeam 6 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Dec 08 201911:15 AMBATeam 4 - BlueTeam 3 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Dec 08 201912:00 PMNOVTeam 3 - BlueTeam 2 - TealTecumseh Arena (Pad A)
Dec 08 201912:15 PMBATeam 2 - GreenTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad B)
Dec 08 20191:00 PMNOVTeam 1 - RedTeam 4 - GreyTecumseh Arena (Pad A)
MM103Dec 08 20193:15 PM Midget Minor AAAmherstburg StarsTecumseh Arena (Pad B)
A060Dec 08 20194:30 PM Atom Major AARiverside RangersWFCU (AM 800)
MB092Dec 08 20195:15 PM Bantam Minor AALaSalle SabresTecumseh Arena (Pad B)
PWAE46Dec 08 20195:30 PM Peewee AELaSalle SabresTecumseh Arena (Pad A)
Dec 08 20197:00 PMMJTeam 4 - BlueTeam 5 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
Dec 08 20198:30 PMMJTeam 1 - RedTeam 6 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
M089Dec 10 20196:30 PM Midget Major AALaSalle SabresTecumseh Arena (Pad A)
Dec 12 20197:30 PMMJTeam 4 - BlueTeam 6 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
PW017Dec 13 20195:45 PM Peewee Major AABelle River CanadiensATC (C)
BAE09Dec 13 20197:00 PM Bantam AEBelle River CanadiensATC (C)
B088Dec 13 20197:30 PM Bantam Major AABelle River CanadiensTecumseh Arena (Pad A)
MB102Dec 14 20191:00 PM Bantam Minor AAWindsor Jr. SpitfiresAdie Knox
Dec 14 20192:00 PMBATeam 1 - RedTeam 3 - YellowTecumseh Arena (Pad A)
Dec 14 20193:00 PMBATeam 4 - BlueTeam 2 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
A088Dec 14 20195:15 PM Atom Major AAWindsor Jr. SpitfiresTecumseh Arena (Pad B)
PWAE47Dec 14 20196:00 PM Peewee AESouthpoint CapitalsTecumseh Arena (Pad A)
MPW089Dec 14 20196:45 PM Peewee Minor AALaSalle SabresTecumseh Arena (Pad B)
M018Dec 14 20197:00 PM Midget Major AABelle River CanadiensATC (The Rock)
MM097Dec 14 20198:00 PM Midget Minor AALaSalle SabresTecumseh Arena (Pad A)
Dec 15 20197:00 AMMNTeam 4 - WhiteTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Dec 15 20197:15 AMATAtoMc 4 - GreenAtoMc 3 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Dec 15 20198:00 AMMNTeam 2 - BlackTeam 1 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Dec 15 20198:15 AMATAtoMc 2 - PurpleAtoMc 1 - OrangeTecumseh Arena (Pad B)
Dec 15 20199:00 AMIPTeam 3 - BlueTeam 2 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Dec 15 20199:15 AMPWTeam 4 - BlueTeam 3 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Dec 15 201910:00 AMIPTeam 1 - GreenTeam 6 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Dec 15 201910:15 AMPWTeam 2 - YellowTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad B)
Dec 15 201911:00 AMIPTeam 5 - OrangeTeam 4 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
Dec 15 201911:15 AMBATeam 4 - BlueTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad B)
Dec 15 201912:00 PMNOVTeam 4 - GreyTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Dec 15 201912:15 PMBATeam 2 - GreenTeam 3 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Dec 15 20191:00 PMNOVTeam 2 - TealTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
A040Dec 15 20192:30 PM Atom Major AAKent CobrasTilbury
PW082Dec 15 20195:30 PM Peewee Major AAEssex RavensTecumseh Arena (Pad A)
B038Dec 15 20196:30 PM Bantam Major AAEssex RavensEssex (Libro)
Dec 15 20197:00 PMMJTeam 3 - YellowTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
MM029Dec 15 20198:15 PM Midget Minor AAEssex RavensEssex (Libro)
Dec 15 20198:30 PMMJTeam 2 - GreenTeam 5 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
M090Dec 17 20196:30 PM Midget Major AAKent CobrasTecumseh Arena (Pad A)
Dec 19 20197:30 PMMJTeam 2 - GreenTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
B063Dec 20 20198:00 PM Bantam Major AALaSalle SabresVollmer (B)
MA075Dec 20 20198:00 PM Atom Minor AASouthpoint CapitalsKinsmen (Highbury Canco)
A086Dec 21 20195:00 PM Atom Major AAErie North Shore StormTecumseh Arena (Pad A)
MA091Dec 21 20195:15 PM Atom Minor AABelle River CanadiensTecumseh Arena (Pad B)
PWAE48Dec 21 20196:45 PM Peewee AEKent CobrasTecumseh Arena (Pad B)
MM098Dec 21 20198:00 PM Midget Minor AASouthpoint CapitalsTecumseh Arena (Pad A)
Dec 22 20197:00 AMMNTeam 1 - GreenTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Dec 22 20197:15 AMATAtoMc 1 - OrangeAtoMc 3 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Dec 22 20198:00 AMMNTeam 4 - WhiteTeam 2 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Dec 22 20198:15 AMATAtoMc 4 - GreenAtoMc 2 - PurpleTecumseh Arena (Pad B)
Dec 22 20199:00 AMIPTeam 2 - BlackTeam 5 - OrangeTecumseh Arena (Pad A)
Dec 22 20199:15 AMPWTeam 1 - RedTeam 3 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Dec 22 201910:00 AMIPTeam 4 - WhiteTeam 6 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Dec 22 201910:15 AMPWTeam 4 - BlueTeam 2 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Dec 22 201911:00 AMIPTeam 3 - BlueTeam 1 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Dec 22 201911:15 AMBATeam 1 - RedTeam 2 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Dec 22 201912:00 PMNOVTeam 1 - RedTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Dec 22 201912:15 PMBATeam 3 - YellowTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad B)
Dec 22 20191:00 PMNOVTeam 4 - GreyTeam 2 - TealTecumseh Arena (Pad A)
MA015Dec 22 20193:30 PM Atom Minor AAErie North Shore StormHarrow
BAE12Dec 22 20195:00 PM Bantam AEKent CobrasTilbury
PW089Dec 22 20195:30 PM Peewee Major AALaSalle SabresTecumseh Arena (Pad A)
AAE72Dec 22 20195:45 PM Atom AEBelle River CanadiensTecumseh Arena (Pad B)
MM109Dec 22 20197:00 PM Midget Minor AAWindsor Jr. SpitfiresAdie Knox
Dec 22 20197:00 PMMJTeam 5 - WhiteTeam 6 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Dec 22 20198:30 PMMJTeam 3 - YellowTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Jan 02 20207:30 PMMJTeam 5 - WhiteTeam 3 - YellowTecumseh Arena (Pad A)
Jan 04 20202:00 PMBATeam 1 - RedTeam 2 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Jan 04 20203:00 PMBATeam 4 - BlueTeam 3 - YellowTecumseh Arena (Pad A)
MB055Jan 04 20203:25 PM Bantam Minor AAKent CobrasThames Campus
MPW062Jan 04 20204:30 PM Peewee Minor AARiverside RangersWFCU (AM 800)
PW026Jan 04 20204:50 PM Peewee Major AAErie North Shore StormHarrow
AAE21Jan 04 20205:45 PM Atom AEBelle River CanadiensATC (C)
Jan 05 20207:00 AMMNTeam 4 - WhiteTeam 1 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Jan 05 20207:15 AMATAtoMc 4 - GreenAtoMc 1 - OrangeTecumseh Arena (Pad B)
Jan 05 20208:00 AMMNTeam 2 - BlackTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Jan 05 20208:15 AMATAtoMc 2 - PurpleAtoMc 3 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Jan 05 20209:00 AMIPTeam 3 - BlueTeam 6 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Jan 05 20209:15 AMPWTeam 4 - BlueTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad B)
Jan 05 202010:00 AMIPTeam 5 - OrangeTeam 1 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Jan 05 202010:15 AMPWTeam 2 - YellowTeam 3 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Jan 05 202011:00 AMIPTeam 4 - WhiteTeam 2 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Jan 05 202011:15 AMBATeam 4 - BlueTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad B)
Jan 05 202012:00 PMNOVTeam 4 - GreyTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Jan 05 202012:15 PMBATeam 3 - YellowTeam 2 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Jan 05 20201:00 PMNOVTeam 2 - TealTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
MA099Jan 05 20201:00 PM Atom Minor AAWindsor Jr. SpitfiresAdie Knox
A052Jan 05 20203:40 PM Atom Major AALaSalle SabresVollmer (B)
PW051Jan 05 20203:40 PM Peewee Major AAKent CobrasTilbury
PWAE12Jan 05 20203:45 PM Peewee AEKent CobrasThames Campus
AAE53Jan 05 20204:40 PM Atom AELaSalle SabresVollmer (A)
MPW052Jan 05 20204:50 PM Peewee Minor AALaSalle SabresVollmer (B)
Jan 05 20207:00 PMMJTeam 1 - RedTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Jan 05 20208:30 PMMJTeam 6 - BlackTeam 2 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Jan 09 20207:30 PMMJTeam 3 - YellowTeam 6 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Jan 12 20207:00 AMMNTeam 1 - GreenTeam 2 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Jan 12 20207:15 AMATAtoMc 1 - OrangeAtoMc 2 - PurpleTecumseh Arena (Pad B)
Jan 12 20208:00 AMMNTeam 3 - BlueTeam 4 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
Jan 12 20208:15 AMATAtoMc 3 - YellowAtoMc 4 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Jan 12 20209:00 AMIPTeam 1 - GreenTeam 2 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Jan 12 20209:15 AMPWTeam 1 - RedTeam 2 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Jan 12 202010:00 AMIPTeam 3 - BlueTeam 4 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
Jan 12 202010:15 AMPWTeam 3 - GreenTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad B)
Jan 12 202011:00 AMIPTeam 5 - OrangeTeam 6 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Jan 12 202011:15 AMBATeam 2 - GreenTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad B)
Jan 12 202012:00 PMNOVTeam 1 - RedTeam 2 - TealTecumseh Arena (Pad A)
Jan 12 202012:15 PMBATeam 1 - RedTeam 3 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Jan 12 20201:00 PMNOVTeam 3 - BlueTeam 4 - GreyTecumseh Arena (Pad A)
Jan 12 20207:00 PMMJTeam 2 - GreenTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Jan 12 20208:30 PMMJTeam 5 - WhiteTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Jan 18 20202:00 PMBATeam 3 - YellowTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Jan 18 20203:00 PMBATeam 2 - GreenTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Jan 19 20207:00 AMMNTeam 1 - GreenTeam 2 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Jan 19 20207:15 AMATAtoMc 1 - OrangeAtoMc 2 - PurpleTecumseh Arena (Pad B)
Jan 19 20208:00 AMMNTeam 4 - WhiteTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Jan 19 20208:15 AMATAtoMc 4 - GreenAtoMc 3 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Jan 19 20209:00 AMIPTeam 5 - OrangeTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Jan 19 20209:15 AMPWTeam 1 - RedTeam 2 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Jan 19 202010:00 AMIPTeam 6 - RedTeam 2 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Jan 19 202010:15 AMPWTeam 4 - BlueTeam 3 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Jan 19 202011:00 AMIPTeam 1 - GreenTeam 4 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
Jan 19 202011:15 AMBATeam 2 - GreenTeam 3 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Jan 19 202012:00 PMNOVTeam 2 - TealTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Jan 19 202012:15 PMBATeam 1 - RedTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad B)
Jan 19 20201:00 PMNOVTeam 4 - GreyTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Jan 26 20207:00 AMMNTeam 4 - WhiteTeam 1 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Jan 26 20207:15 AMATAtoMc 4 - GreenAtoMc 3 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Jan 26 20208:00 AMMNTeam 3 - BlueTeam 2 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Jan 26 20208:15 AMATAtoMc 1 - OrangeAtoMc 2 - PurpleTecumseh Arena (Pad B)
Jan 26 20209:00 AMIPTeam 6 - RedTeam 1 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Jan 26 20209:15 AMPWTeam 4 - BlueTeam 3 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Jan 26 202010:00 AMIPTeam 4 - WhiteTeam 5 - OrangeTecumseh Arena (Pad A)
Jan 26 202010:15 AMPWTeam 1 - RedTeam 2 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Jan 26 202011:00 AMIPTeam 2 - BlackTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Jan 26 202011:15 AMBATeam 2 - GreenTeam 3 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Jan 26 202012:00 PMNOVTeam 4 - GreyTeam 2 - TealTecumseh Arena (Pad A)
Jan 26 202012:15 PMBATeam 4 - BlueTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad B)
Jan 26 20201:00 PMNOVTeam 1 - RedTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Feb 02 20207:00 AMMNTeam 2 - BlackTeam 4 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
Feb 02 20207:15 AMATAtoMc 1 - OrangeAtoMc 4 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Feb 02 20208:00 AMMNTeam 1 - GreenTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Feb 02 20208:15 AMATAtoMc 2 - PurpleAtoMc 3 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Feb 02 20209:00 AMIPTeam 4 - WhiteTeam 6 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Feb 02 20209:15 AMPWTeam 1 - RedTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad B)
Feb 02 202010:00 AMIPTeam 3 - BlueTeam 1 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Feb 02 202010:15 AMPWTeam 2 - YellowTeam 3 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Feb 02 202011:00 AMIPTeam 5 - OrangeTeam 2 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Feb 02 202011:15 AMBATeam 4 - BlueTeam 2 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Feb 02 202012:00 PMNOVTeam 3 - BlueTeam 4 - GreyTecumseh Arena (Pad A)
Feb 02 202012:15 PMBATeam 1 - RedTeam 3 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Feb 02 20201:00 PMNOVTeam 2 - TealTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Feb 09 20207:00 AMMNTeam 2 - BlackTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Feb 09 20207:15 AMATAtoMc 3 - YellowAtoMc 1 - OrangeTecumseh Arena (Pad B)
Feb 09 20208:00 AMMNTeam 4 - WhiteTeam 1 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Feb 09 20208:15 AMATAtoMc 4 - GreenAtoMc 2 - PurpleTecumseh Arena (Pad B)
Feb 09 20209:00 AMIPTeam 5 - OrangeTeam 1 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Feb 09 20209:15 AMPWTeam 3 - GreenTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad B)
Feb 09 202010:00 AMIPTeam 4 - WhiteTeam 2 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Feb 09 202010:15 AMPWTeam 4 - BlueTeam 2 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Feb 09 202011:00 AMIPTeam 6 - RedTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Feb 09 202011:15 AMBATeam 3 - YellowTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad B)
Feb 09 202012:00 PMNOVTeam 1 - RedTeam 4 - GreyTecumseh Arena (Pad A)
Feb 09 202012:15 PMBATeam 2 - GreenTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad B)
Feb 09 20201:00 PMNOVTeam 3 - BlueTeam 2 - TealTecumseh Arena (Pad A)
Feb 16 20207:00 AMMNTeam 4 - WhiteTeam 2 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Feb 16 20207:15 AMATAtoMc 2 - PurpleAtoMc 1 - OrangeTecumseh Arena (Pad B)
Feb 16 20208:00 AMMNTeam 1 - GreenTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Feb 16 20208:15 AMATAtoMc 3 - YellowAtoMc 4 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Feb 16 20209:00 AMIPTeam 3 - BlueTeam 4 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
Feb 16 20209:15 AMPWTeam 2 - YellowTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad B)
Feb 16 202010:00 AMIPTeam 6 - RedTeam 5 - OrangeTecumseh Arena (Pad A)
Feb 16 202010:15 AMPWTeam 3 - GreenTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad B)
Feb 16 202011:00 AMIPTeam 2 - BlackTeam 1 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Feb 16 202011:15 AMBATeam 1 - RedTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad B)
Feb 16 202012:00 PMNOVTeam 3 - BlueTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Feb 16 202012:15 PMBATeam 3 - YellowTeam 2 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Feb 16 20201:00 PMNOVTeam 2 - TealTeam 4 - GreyTecumseh Arena (Pad A)
Feb 22 20207:00 AMATAtoMc 3 - YellowAtoMc 2 - PurpleTecumseh Arena (Pad A)
Feb 22 20208:00 AMATAtoMc 4 - GreenAtoMc 1 - OrangeTecumseh Arena (Pad A)
Feb 22 20202:00 PMBATeam 3 - YellowTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Feb 22 20202:00 PMPWTeam 3 - GreenTeam 2 - YellowTecumseh Arena (Pad A)
Feb 22 20203:00 PMBATeam 2 - GreenTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Feb 22 20204:00 PMPWTeam 4 - BlueTeam 1 - RedTecumseh Arena (Pad A)
Feb 23 20207:00 AMMNTeam 3 - BlueTeam 4 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
Feb 23 20207:15 AMATAtoMc 2 - PurpleAtoMc 4 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Feb 23 20208:00 AMMNTeam 2 - BlackTeam 1 - GreenTecumseh Arena (Pad A)
Feb 23 20208:15 AMATAtoMc 1 - OrangeAtoMc 3 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Feb 23 20209:00 AMIPTeam 6 - RedTeam 2 - BlackTecumseh Arena (Pad A)
Feb 23 20209:15 AMPWTeam 2 - YellowTeam 4 - BlueTecumseh Arena (Pad B)
Feb 23 202010:00 AMIPTeam 1 - GreenTeam 4 - WhiteTecumseh Arena (Pad A)
Feb 23 202010:15 AMPWTeam 1 - RedTeam 3 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Feb 23 202011:00 AMIPTeam 3 - BlueTeam 5 - OrangeTecumseh Arena (Pad A)
Feb 23 202011:15 AMBATeam 1 - RedTeam 2 - GreenTecumseh Arena (Pad B)
Feb 23 202012:00 PMNOVTeam 1 - RedTeam 2 - TealTecumseh Arena (Pad A)
Feb 23 202012:15 PMBATeam 4 - BlueTeam 3 - YellowTecumseh Arena (Pad B)
Feb 23 20201:00 PMNOVTeam 4 - GreyTeam 3 - BlueTecumseh Arena (Pad A)
Printed from tsmha.net on Wednesday, September 18, 2019 at 2:06 AM