Playoff Schedule & Results (Tecumseh-Shoreline Eagles)

PrintPlayoff Schedule & Results
House - U9 Timbits® / Dodge ('14) - U9 (Novice) BLACK Team 1
DateTimeOpponentVenueScoreResult
Jan 21 20238:00 AMU9 (Novice) WHITE Team 4Tecumseh Arena (Pad A)
Jan 28 20238:00 AMU9 (Novice) RED Team 3Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 04 20238:00 AMU9 (Novice) BLUE Team 2Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 11 20237:00 AMU9 (Novice) WHITE Team 4Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 18 20237:00 AMU9 (Novice) RED Team 3Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 25 20237:00 AMU9 (Novice) BLUE Team 2Tecumseh Arena (Pad A)
House - U9 Timbits® / Dodge ('14) - U9 (Novice) BLUE Team 2
DateTimeOpponentVenueScoreResult
Jan 21 20237:00 AMU9 (Novice) RED Team 3Tecumseh Arena (Pad A)
Jan 28 20237:00 AMU9 (Novice) WHITE Team 4Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 04 20238:00 AMU9 (Novice) BLACK Team 1Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 11 20238:00 AMU9 (Novice) RED Team 3Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 18 20238:00 AMU9 (Novice) WHITE Team 4Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 25 20237:00 AMU9 (Novice) BLACK Team 1Tecumseh Arena (Pad A)
House - U9 Timbits® / Dodge ('14) - U9 (Novice) RED Team 3
DateTimeOpponentVenueScoreResult
Jan 21 20237:00 AMU9 (Novice) BLUE Team 2Tecumseh Arena (Pad A)
Jan 28 20238:00 AMU9 (Novice) BLACK Team 1Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 04 20237:00 AMU9 (Novice) WHITE Team 4Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 11 20238:00 AMU9 (Novice) BLUE Team 2Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 18 20237:00 AMU9 (Novice) BLACK Team 1Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 25 20238:00 AMU9 (Novice) WHITE Team 4Tecumseh Arena (Pad A)
House - U9 Timbits® / Dodge ('14) - U9 (Novice) WHITE Team 4
DateTimeOpponentVenueScoreResult
Jan 21 20238:00 AMU9 (Novice) BLACK Team 1Tecumseh Arena (Pad A)
Jan 28 20237:00 AMU9 (Novice) BLUE Team 2Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 04 20237:00 AMU9 (Novice) RED Team 3Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 11 20237:00 AMU9 (Novice) BLACK Team 1Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 18 20238:00 AMU9 (Novice) BLUE Team 2Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 25 20238:00 AMU9 (Novice) RED Team 3Tecumseh Arena (Pad A)
House - U11 McDonalds AtoMc ('12/'13) - U11 AtoMc BLACK Team 1
DateTimeOpponentVenueScoreResult
Jan 29 20238:00 AMU11 AtoMc WHITE Team 3Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 05 20238:00 AMU11 AtoMc GREY Team 2Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 12 20237:00 AMU11 AtoMc TEAL Team 4Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 19 20237:00 AMU11 AtoMc WHITE Team 3Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 26 20237:00 AMU11 AtoMc GREY Team 2Tecumseh Arena (Pad A)
House - U11 McDonalds AtoMc ('12/'13) - U11 AtoMc GREY Team 2
DateTimeOpponentVenueScoreResult
Jan 29 20237:00 AMU11 AtoMc TEAL Team 4Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 05 20238:00 AMU11 AtoMc BLACK Team 1Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 12 20238:00 AMU11 AtoMc WHITE Team 3Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 19 20238:00 AMU11 AtoMc TEAL Team 4Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 26 20237:00 AMU11 AtoMc BLACK Team 1Tecumseh Arena (Pad A)
House - U11 McDonalds AtoMc ('12/'13) - U11 AtoMc WHITE Team 3
DateTimeOpponentVenueScoreResult
Jan 29 20238:00 AMU11 AtoMc BLACK Team 1Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 05 20237:00 AMU11 AtoMc TEAL Team 4Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 12 20238:00 AMU11 AtoMc GREY Team 2Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 19 20237:00 AMU11 AtoMc BLACK Team 1Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 26 20238:00 AMU11 AtoMc TEAL Team 4Tecumseh Arena (Pad A)
House - U11 McDonalds AtoMc ('12/'13) - U11 AtoMc TEAL Team 4
DateTimeOpponentVenueScoreResult
Jan 29 20237:00 AMU11 AtoMc GREY Team 2Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 05 20237:00 AMU11 AtoMc WHITE Team 3Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 12 20237:00 AMU11 AtoMc BLACK Team 1Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 19 20238:00 AMU11 AtoMc GREY Team 2Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 26 20238:00 AMU11 AtoMc WHITE Team 3Tecumseh Arena (Pad A)
House - U13 Peewee Belle River Source for Sports ('10/'11) - U13 (Peewee) WHITE Team 1
DateTimeOpponentVenueScoreResult
Jan 29 20239:00 AMU13 (Peewee) GOLD Team 4Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 05 20239:00 AMU13 (Peewee) GREEN Team 3Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 12 20239:00 AMU13 (Peewee) PURPLE Team 2Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 19 202310:00 AMU13 (Peewee) GOLD Team 4Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 26 202310:00 AMU13 (Peewee) GREEN Team 3Tecumseh Arena (Pad A)
House - U13 Peewee Belle River Source for Sports ('10/'11) - U13 (Peewee) PURPLE Team 2
DateTimeOpponentVenueScoreResult
Jan 29 202310:00 AMU13 (Peewee) GREEN Team 3Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 05 202310:00 AMU13 (Peewee) GOLD Team 4Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 12 20239:00 AMU13 (Peewee) WHITE Team 1Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 19 20239:00 AMU13 (Peewee) GREEN Team 3Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 26 20239:00 AMU13 (Peewee) GOLD Team 4Tecumseh Arena (Pad A)
House - U13 Peewee Belle River Source for Sports ('10/'11) - U13 (Peewee) GREEN Team 3
DateTimeOpponentVenueScoreResult
Jan 29 202310:00 AMU13 (Peewee) PURPLE Team 2Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 05 20239:00 AMU13 (Peewee) WHITE Team 1Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 12 202310:00 AMU13 (Peewee) GOLD Team 4Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 19 20239:00 AMU13 (Peewee) PURPLE Team 2Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 26 202310:00 AMU13 (Peewee) WHITE Team 1Tecumseh Arena (Pad A)
House - U13 Peewee Belle River Source for Sports ('10/'11) - U13 (Peewee) GOLD Team 4
DateTimeOpponentVenueScoreResult
Jan 29 20239:00 AMU13 (Peewee) WHITE Team 1Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 05 202310:00 AMU13 (Peewee) PURPLE Team 2Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 12 202310:00 AMU13 (Peewee) GREEN Team 3Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 19 202310:00 AMU13 (Peewee) WHITE Team 1Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 26 20239:00 AMU13 (Peewee) PURPLE Team 2Tecumseh Arena (Pad A)
House - U15 Bantam ('08/'09) - U15 (Bantam) WHITE Team 1
DateTimeOpponentVenueScoreResult
Jan 29 202312:00 PMU15 (Bantam) GREEN Team 3Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 05 202312:00 PMU15 (Bantam) PURPLE Team 2Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 12 202311:00 AMU15 (Bantam) GOLD Team 4Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 19 202311:00 AMU15 (Bantam) GREEN Team 3Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 26 202311:00 AMU15 (Bantam) PURPLE Team 2Tecumseh Arena (Pad A)
House - U15 Bantam ('08/'09) - U15 (Bantam) PURPLE Team 2
DateTimeOpponentVenueScoreResult
Jan 29 202311:00 AMU15 (Bantam) GOLD Team 4Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 05 202312:00 PMU15 (Bantam) WHITE Team 1Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 12 202312:00 PMU15 (Bantam) GREEN Team 3Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 19 202312:00 PMU15 (Bantam) GOLD Team 4Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 26 202311:00 AMU15 (Bantam) WHITE Team 1Tecumseh Arena (Pad A)
House - U15 Bantam ('08/'09) - U15 (Bantam) GREEN Team 3
DateTimeOpponentVenueScoreResult
Jan 29 202312:00 PMU15 (Bantam) WHITE Team 1Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 05 202311:00 AMU15 (Bantam) GOLD Team 4Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 12 202312:00 PMU15 (Bantam) PURPLE Team 2Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 19 202311:00 AMU15 (Bantam) WHITE Team 1Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 26 202312:00 PMU15 (Bantam) GOLD Team 4Tecumseh Arena (Pad A)
House - U15 Bantam ('08/'09) - U15 (Bantam) GOLD Team 4
DateTimeOpponentVenueScoreResult
Jan 29 202311:00 AMU15 (Bantam) PURPLE Team 2Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 05 202311:00 AMU15 (Bantam) GREEN Team 3Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 12 202311:00 AMU15 (Bantam) WHITE Team 1Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 19 202312:00 PMU15 (Bantam) PURPLE Team 2Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 26 202312:00 PMU15 (Bantam) GREEN Team 3Tecumseh Arena (Pad A)
House - U18 Midget/Juvenile ('05/'06/'07) - U18 (Midget/Juvenile) WHITE Team 1
DateTimeOpponentVenueScoreResult
Jan 29 20235:45 PMU18 (Midget/Juvenile) ORANGE Team 5Tecumseh Arena (Pad B)
Feb 05 20237:15 PMU18 (Midget/Juvenile) GREEN Team 3Tecumseh Arena (Pad B)
Feb 11 20235:30 PMU18 (Midget/Juvenile) GOLD Team 4Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 19 20237:15 PMU18 (Midget/Juvenile) GREY Team 6Tecumseh Arena (Pad B)
Feb 26 20235:45 PMU18 (Midget/Juvenile) BLACK Team 2Tecumseh Arena (Pad B)
House - U18 Midget/Juvenile ('05/'06/'07) - U18 (Midget/Juvenile) BLACK Team 2
DateTimeOpponentVenueScoreResult
Jan 29 20237:15 PMU18 (Midget/Juvenile) GREY Team 6Tecumseh Arena (Pad B)
Feb 05 20235:45 PMU18 (Midget/Juvenile) GOLD Team 4Tecumseh Arena (Pad B)
Feb 11 20238:30 PMU18 (Midget/Juvenile) ORANGE Team 5Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 19 20234:15 PMU18 (Midget/Juvenile) GREEN Team 3Tecumseh Arena (Pad B)
Feb 26 20235:45 PMU18 (Midget/Juvenile) WHITE Team 1Tecumseh Arena (Pad B)
House - U18 Midget/Juvenile ('05/'06/'07) - U18 (Midget/Juvenile) GREEN Team 3
DateTimeOpponentVenueScoreResult
Jan 29 20234:15 PMU18 (Midget/Juvenile) GOLD Team 4Tecumseh Arena (Pad B)
Feb 05 20237:15 PMU18 (Midget/Juvenile) WHITE Team 1Tecumseh Arena (Pad B)
Feb 11 20237:00 PMU18 (Midget/Juvenile) GREY Team 6Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 19 20234:15 PMU18 (Midget/Juvenile) BLACK Team 2Tecumseh Arena (Pad B)
Feb 26 20237:15 PMU18 (Midget/Juvenile) ORANGE Team 5Tecumseh Arena (Pad B)
House - U18 Midget/Juvenile ('05/'06/'07) - U18 (Midget/Juvenile) GOLD Team 4
DateTimeOpponentVenueScoreResult
Jan 29 20234:15 PMU18 (Midget/Juvenile) GREEN Team 3Tecumseh Arena (Pad B)
Feb 05 20235:45 PMU18 (Midget/Juvenile) BLACK Team 2Tecumseh Arena (Pad B)
Feb 11 20235:30 PMU18 (Midget/Juvenile) WHITE Team 1Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 19 20235:45 PMU18 (Midget/Juvenile) ORANGE Team 5Tecumseh Arena (Pad B)
Feb 26 20234:15 PMU18 (Midget/Juvenile) GREY Team 6Tecumseh Arena (Pad B)
House - U18 Midget/Juvenile ('05/'06/'07) - U18 (Midget/Juvenile) ORANGE Team 5
DateTimeOpponentVenueScoreResult
Jan 29 20235:45 PMU18 (Midget/Juvenile) WHITE Team 1Tecumseh Arena (Pad B)
Feb 05 20234:15 PMU18 (Midget/Juvenile) GREY Team 6Tecumseh Arena (Pad B)
Feb 11 20238:30 PMU18 (Midget/Juvenile) BLACK Team 2Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 19 20235:45 PMU18 (Midget/Juvenile) GOLD Team 4Tecumseh Arena (Pad B)
Feb 26 20237:15 PMU18 (Midget/Juvenile) GREEN Team 3Tecumseh Arena (Pad B)
House - U18 Midget/Juvenile ('05/'06/'07) - U18 (Midget/Juvenile) GREY Team 6
DateTimeOpponentVenueScoreResult
Jan 29 20237:15 PMU18 (Midget/Juvenile) BLACK Team 2Tecumseh Arena (Pad B)
Feb 05 20234:15 PMU18 (Midget/Juvenile) ORANGE Team 5Tecumseh Arena (Pad B)
Feb 11 20237:00 PMU18 (Midget/Juvenile) GREEN Team 3Tecumseh Arena (Pad A)
Feb 19 20237:15 PMU18 (Midget/Juvenile) WHITE Team 1Tecumseh Arena (Pad B)
Feb 26 20234:15 PMU18 (Midget/Juvenile) GOLD Team 4Tecumseh Arena (Pad B)